| Chocolacious a întrebat:

Bună seara. Eu am un Samsung Galaxy Ace Plus. Am Android 2.3.5, mi-am pus aplicaţia facebook, şi am net pe mobil. Sunt pe Vodafone... E adevărat că pot intra pe facebook neliminat? ( adică fară să îmi consume nici un mb? ) că acolo la Watch Dog unde scrie câţi mb mai ai, îmi tot măreşte numărul de mb când intru.

Aştept răspuns... Şi dau fundă! kiss

Mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de optiune de net. Stiu ca la Orange exista niste optiuni de genul si ai net nelimitat pentru yahoo, facebook. Nu stiu la Vodafone.

3 răspunsuri:
| Chocolacious explică:

Mersi mult, doar că eu vreau ceva de internet, de aplicaţii VODAFONE, nu Samsung galaxy ace plus kiss

| Chocolacious explică (pentru suntserios):

Https://www.vodafone.ro/....../index.htm
Uite : aplicaţia Vodafone
Citeşte puţin ce scrie acolo la "Aplicaţia Facebook"
Şi revin-o :-*

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Chocolacious):

Traficul de date realizat de aceasta pe Facebook sunt gratuite până la data de 17 iunie 2011 inclusiv.

scrie ca pana pe 17 iunie 2011. Cred ca a trecut un an de atunci.