| Lov3AndHat3 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste povesti cu fantome, demoni etc. Dar sa fie adevarate care vi s-au intamplat voua.nu vreau linckuri gen spectrulrealitatii.ro.
Mersi

3 răspunsuri:
| BloodyBlade a răspuns:

Nu exista fantome!

| TheGeorgeGeo a răspuns:

Deci bunica mea a murit acum cateva luni, se zice ca spiritul sta p pamant 40 de zile de la moarte ei bine in alea 40 de zile am avut o experienta care nu o voi uita toata viata (se spune ca in astea 40 de zile spiritul isi reia cursul vietii adica merge peste tot pe unde a copilarit pe unde a trait etc.) si in tp asta 40 de zile eu am dormit in camera ei si intr o noapte am auzit pasi p parchet(pasi grei) dar chestia era ca se auzeau si in parchet si in pod deci acelasi punct, am incremenit de frica am inceput sa transpir si am zis Tatal Nostru! apoi am auzit pasii cum se indeparteaza, apoi am izbugnit in plans deoarece am crezut ca subiectul cu fantomele e doar sa te seprie si nu imi puteam imagina cum de mi s-a intamplat mie, daca stii sunt acele emisiuni p Discovery Fenomene starnii Vinerea intre orele 22:00-24:00 ma uitam des la ele dar nu credeam dar acum cred, iar cand i am spui unchiului meu (baiatul bunicii mele) a zis ca e ceva normal si ca nu e singurul lucru p care o sa ti se intample in viata straight face

| Archimode a răspuns (pentru BloodyBlade):

Dea