| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva persoane care ar vrea sa faca comanda de produse cosmetice? Daca da, lasati aici un comment sau ceva.Eu sunt reprezentant si Avon, si Oriflame.

6 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Şi cum se procedează?
(Am două surori)

| Ralukafay a răspuns (pentru mudokins78):

Cum se procedeaza ce?

| mudokins78 a răspuns (pentru Ralukafay):

Sa comand cosmetice!

| Ralukafay a răspuns (pentru mudokins78):

Vrei sa ti le comande un reprezentant sau sa le comanzi tu?

| mudokins78 a răspuns (pentru Ralukafay):

Păi eu de ce crezi că te întreb?
Spune odată procedura!
Nu prea te pricepi să comunici cu clienţii, nu?

| Ralukafay a răspuns (pentru mudokins78):

Pai eu iti voi explica, ca sa faci o comanda, trebuie sa iti fac cineva comanda, adica un reprezentant sau te inscrie cineva ca reprezentant si iti plaseaza comanda si comanda ajunge direct la poarta ta.Tu cam in ce suma si ce produse vrei sa fie si sa te incadrezi? Zi-mi o suma si ce produse ai vrea/ar vrea sa cumpere.