| anonim_4396 a întrebat:

stiu ca este o imagine asemanatoare acestui desen http://desenez.net/index.php?action=desen&iddesen=19802 o are cineva?:-s. am cautat-o peste tot. am avut-o si eu in calculator si nu stiu unde este acum :).

3 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Sunt atatea poze de genul asteia. scrie pe google imagini'' fetite care miros flori'' incearca si in engleza si romana si o sa gasesti imag de care ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BubuLina999):

Poza aia era exact ca acel desen. straight face. am cautat :-s.

| BubuLina999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ...nu pot sa te ajut...