| Missmoffet a întrebat:

Sunt boboaca, mai e putin pana la bal, si ma gandeam sa particip la miss. Luand in considerare ca la cantat sunt varza (nici instrumente, nimic) dans fac majoritatea... iar piesa de teatru/monolog sa zicem ca nu ma incanta... ce credeti ca as putea sa fac la proba de talente?big grin ceva original, va rog. Cele mai frumoase raspunsuri primesc funda big grin Thanx

Răspuns Câştigător
| Miuriel a răspuns:

Ma gandeam la ceva mai sport...hip-hop sau nu stiu...

7 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Macar arati bine?

| Missmoffet explică:

Pai nu as mai participa la miss, nu crezi?

| Miuriel a răspuns (pentru nesuferit):

Ti se potriveste numele, fara suparare, dar a fost si comica si nesimtita intrebarea ta.

| Miuriel a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi dilema.Eu m-am gandit totusi sa dansez, dar voi face niste cursuri de dans...

| nesuferit a răspuns (pentru Miuriel):

Ma simt flatat si intrigat in aceeasi masura

| nesuferit a răspuns (pentru Missmoffet):

Prepara o bautura, si dao la juriu, cand am fost in juriu in a 12a asa facut si m-a dat pe spate GooD luck

| Missmoffet explică (pentru Miuriel):

Hey miuriel...mersi...ce stil te gandesti sa abordezi? oricum e si proba de dans in competitie deci cursuri iau si eu.