| Mariiiiiiiaaaa a întrebat:

Sunt clasa 8-a, si pentru final de an, m-am gandit sa creez un discurs de multumire pentru profesori, dar am cam ramas fara idei. Ce as putea sa spun despre profesori?

Răspuns Câştigător
| Piercing a răspuns:

Poti spune că sunt persoane ce te au ghidat, și au dat din timpul lor pentru ca noi sa avem o educație aparte, ne au învățat cât au putut din materiile alese de ei, pentru a fi predate. S au implicat în viața nostra și viitorul nostru, pentru asta le mulțumești. ( Viața de liceu nu este deloc ca în gimnazială, o sa vezi ca o sa iti fie extrem de dor).

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da de ce neaparat discurs, fara nu se poate?!

| Mariiiiiiiaaaa explică (pentru MihaiNicu23):

Aparent nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai ai timp destul sa-ti vina ideile!
Nu intra in panica, doar pregateste discursul pe indelete!