| IDK98989823 a întrebat:

Bună. Sunt clasa a 12 a la bio chimie și nu îmi place deloc nici de proful de mate de absolut nimeni..Mama este profesoară de f mulți ani la un liceu tehnologic destul de slăbuț și mi-as dori dupa un modul sa ma transfer..Acuma e gata imd Modulul 1 în 4 sapt și vreau sa merg la ea la liceu.Dar ea nu este de acord ce pot face să o conving o rog de mai mult timp și nu vrea deloc..ba chiar și colegele ei îmi zic ca eu nu an ce cauta acl.Dar efectiv nu mai suport stau în prima banca cu colegul meu cu care ma înțeleg,dar cu restul nu prea vb sunt super aroganți, nici nu ma baga în seama..Precizez ca eu vr și politehnica care se potrivește cu liceul lui mama dar ea tot nu vr. Ajutați ma va rog sa o conving

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mama ta are perfecta dreptate si sfatul ei este cel mai bun, deci stai unde esti!