| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata si am 14 ani (1, 51m si 44kg ), sunt mica de varsta mea si as vrea sa cresc in inaltime. Puteti sa imi dati niste idei ca sa cresc care chiar merg (fara basket, inot sau hanbal ca nu fac asa ceva).

3 răspunsuri:
| anutzaEu a răspuns:

Eu fac baschet de 3-4 ani, dar daca tot nu vrei sa faci asta ai putea sa incerci doar sa faci niste salturi, pentru ca te ajuta(crede-ma)

| Ionutzu0077 a răspuns:

Gandeste-te daca nici basket nici inot nici handbal apoi tu vrei sa cresti stand degeaba fa sport fa multe sarituri fa forta fa tractiuni la bara sau tinete de o bara si lasa greutatea corpului in joc... numa sa nu stai ca asa nu faci nimicwinking

| ionut25032002 a răspuns:

Dormi mai multtttt