| Bogdi999 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si sunt din hunedoara. Oare ar fi bine sa urmez liceul militar din Alba Iulia? Spun asta pentru ca sunt destul de bun la invatatura iar la sport la fel de bun..
Si Imi puteti spune niste informatii despre acest liceu?
Si un posibil orar in timpul liceului. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| luck96 a răspuns:

Pai cred ca stii ca daca vrei sa te inscrii la acest liceu ar trebui sa incepi odata cu scoala, poate un pic mai tarziu, fiindca trebuie sa faci controalele medicale si trebuie sa le treci, apoi in primavara ai proba fizica si cea de personaliate, iar cu 2-3 saptamani inainte de a da examenul pentru liceu ai alt examen la militar la mate si roamana. Am un foarte bun prieten care a dat la acest profil in Campulung, si a trebuit sa isi asume niste riscuri, tatal lui nu prea a fost de acord insa vointa lui a invinshappy, din cate stiu e gratis acolo insa e destul de greu si daca vrei sa te transferi trebuie sa platesti toate costurile, parca 120 de milioane pe an, pentru ca esti obligat sa stai in internat si alte detalii ca in armata. Cat despre ore stiu ca el are doar profilul mate info, cu mai multe clase. Despre uniforma nu are rost sa zic, nu iesi cand vrei din internat si cum termini orele ai niste ore suplimentare ori materia de la scoal ori sport, asta nu stiu exact. Imi vorbea mult si am retinut detaliile acestea despre militarhappy, sper sa iti fie de ajutor.

2 răspunsuri:
| Bogdi999 explică:

Mesrsi mult

| luck96 a răspuns (pentru Bogdi999):

Nu ai pentru cewinking