| AlexaPunct a întrebat:

Sunt in clasa a 9a si am media 8, 88. Am aflat in ultima zi de liceu a semestrului 1 ca se acorda o bursa de merit persoanelor cu media peste 8.50. Din pacate, n-am mai apucat sa fac cerere, din moment ce am aflat prea tarziu... stie cineva daca imi pot lua bursa de pe sem I pe sem al II -lea, cand ma intorc din vacanta?

5 răspunsuri:
| 3Cata3 a răspuns:

Nu poti...o vei lua doar pe semestrul 2 caci pe cea de pe sem1 ai pierduto

| OoAlexaOo a răspuns:

O poti lua doar pe cea din semestrul al doilea. Primesc bursa, chiar daca sunt mai mica si mai stiu cum merge treaba. Oricum, ai pierdut primul semenstru. happy

| AlexaPunct explică (pentru OoAlexaOo):

De fapt, m-am interesat si cererile se depun pe semestrul al doilea pentru bursele de pe sem intai happy

| OoAlexaOo a răspuns (pentru AlexaPunct):

Oi! Bine de stiut.
Felicitari pentru bursa!
An nou fericit! big grin

| AlexaPunct explică (pentru OoAlexaOo):

Mersi mult! La fel iti doresc si tie! big grin :*