| Dm_Felicia_1999 a întrebat:

Buna,sunt o fata foarte energica si iubesc sa fac diferite chestii nebunii ......stau in apartament si mor de plictiseala vreu sa fac ceva nebunatic... puteti sa imi dati citeva ideii?

3 răspunsuri:
| Xpressurself a răspuns:

Sa nu mai fii asa de discriminativa cu cei care vor sa se apropie de tine. nu cred ca nu te invita nimeni nicaieri, cred ca alegi prea mult si tinzi sa gasesti persoanele perfecte care nu exista

| Xpressurself a răspuns (pentru Xpressurself):

Daca ai standardele prea ridicate ar trebui sa iti revizuiesti acele satndarde care nu-ti permit sa vezi ca sunt toti simplii si chiar foarte distractivi cand simt deschidere si acceptare din partea ta.

| mgtow a răspuns:

Scoate ceasurile de apa o luna si le pui luna viitoare, e nebunie dar apa e gratuita o luna apoi luna viitoare platesti si tot asa