| Carolinee a întrebat:

Buna TPU!
am 12 ani si vreau remedii naturale pentru cresterea sanilor(pe care nu-i am deloc si nu vreau raspunsuri,, ai rabdare`` dau blocare la asemenea raspunsuri! helpp me! dau fundita:*

8 răspunsuri:
| Crisss22 a răspuns:

Pai. nu prea exista eu am purtat bustiera si au crescut destul.

| Lolaîntreaba a răspuns:

Ca să-ti creasca sanii trebuie sa faci mult sport si sa mananci sanatos.La mine a functionat.

| kisskiss1999 a răspuns:

Salut:* stiu ca nu astepti raspunsul asta dar trebuie sa si astepti putin pentru ca timpul in care fetele se dezvolta este 10-16 ani; deci mai ai ceva timp...pe de alta parte, poti incerca tinctura de marar : am auzit ca e foarte buna. sau poti manca mult kiwi :am auzit ca merge... Si eu am 14 ani si nu am sani deloc asa ca stiu cum te simti.dar ar trebui sa mai asteptam sa vedem ce se intampla.te-am pupacithappy

| DeeaDLove12 a răspuns:

O sa para cam sec dar....dormi!
dezvoltarea omului se face prin somn inncearca sa dormi de 2x ori mai mult decat de obicei eu am o colega care are sanii ca a unei femei si doarme mereu.

| Carolinee explică (pentru DeeaDLove12):

Mersi deealove12 mi-ai fost de ajutor:*

| Carolinee explică (pentru Lolaîntreaba):

Mersi

| Carolinee explică (pentru kisskiss1999):

Mersi pup:*

| Liviu a răspuns:

Ok,uite nu inteleg un lucru
Esti practic copil dulceata, eu la fel eram complexat pe la 18 ani ca nu am barba,crede-ma scapi de un chinhappy
Daca de micuta vei avea sanii mari,vei avea probleme cu coloana,ti se va deforma si spatele,intreaba numai o clipa fetele care au sanii mari ce pateschappyintreaba doar de curiozitate,eu eram la fel de complexat cu barba,acum sincer... mi-a trecut,am trecut peste complexe,am trecut peste multe chestii, cine te va place.te va place asa cum esti, cu sanii, fara sanii happycu fund fara fund mare... tongue
Te va place pe tine ca fata, ca felu tau de a fihappy