| infinitelove a întrebat:

Am 13 ani si am mare nevoie de bani
Cum pot face sa castig cativa?

Răspuns Câştigător
| NicollHellen a răspuns:

Bună seara domnișoara missangie.
În acest caz vă putem fi de folos! Suntem o companie în plină dezvoltare ce caută să formeze tineri precum dvs și să îi ajute să gasesca un job pentru vîrsta lor. Accesați acest link http://ladys-business.blogspot.gr/ și veți vedea despre ce este vorba. Pentru detalii add la ym: ladys. business
Numai bine și așteptăm răspunsul dvs:)!
Cu respect, LadyB:*

7 răspunsuri:
| r3ally a răspuns:

Nu prea ai cum sa faci bani, esti mic. Si sa nu crezi prostiile ca poti sa faci bani pe internet. Singurul lucru care poti sa il faci e sa imparti pliante pe strada sau sa bagi in cutii postale etc. Nu se castiga mult dar oricum e mai bine decat nimic! Succes happy

| infinitelove explică (pentru r3ally):

Dar cum pot face bani daca impart plinate?

| AlexDrHouse a răspuns:

Nu ai cum nici sa imparti pliante ptc esti prea mic/a si nu te angajeaza decat dupa 16 ani.

| infinitelove explică (pentru AlexDrHouse):

Stiu.

| PerrieEdw a răspuns:

Nu poti sa faci bani singur la 13 ani.
Incearca sa ii rogi pe parinti sa iti da o anumita suma... si mai roaga-te de matusa ta, de unchiul tau, de verisoara ta... Poate iti iese ceva.

| CristinaCrisy a răspuns:

Destul de greu... adica in cazul meu (de exemplu) imi da tata bani pentru ca sunt un fel de admina pe site-ul lui si de fiecare data cand mai lucrez la site imi da bani, alocatia o primesc(nu mi-o iau parintii), si atunci cand ies in oras de exemplu cer bani parintilor si nu ii consum pe totiwinking

| r3ally a răspuns (pentru infinitelove):

Eu cand am facut asta aveam 14 ani jumate, abia intrasem a 9'a! Imi dadea un numar destul de mare de pliante sa le ban in fiecare cutie postala dintr-o zona si daca imparteam toate pliantele alea imi dadea o suma de bani (destul de mica pentru cat mergeam in fiecare zi). Asta a fost acum cativa ani...s-au schimbat multe de atunci. Poate intr-adevar iti trebuie sa ai 16 ani ca sa faci chestia asta. Nu stiu ce sa spun, am incercat si eu sa iti dau o solutie. Bafta happy