| yobhaaa a întrebat:

am 13 ani, sunt din Bucuresti (sunt fata) si imi doresc sa fac un sport, mentionez ca sunt din sectorul 6, ma intrebam daca imi puteti spune ce sporturi as putea face, la ce cluburi si unde se afla acestea. Va multumesc pentru raspunsuri! dau FUNDA+ voturi TUTUROR!

3 răspunsuri:
| amelicika a răspuns:

Inceraca la dansuri! La Dallas zumba-fittness acolo eu umblu si imi place mult!
Te astept!

| yobhaaa explică (pentru amelicika):

Unde se afla adica explica detaliat

| amelicika a răspuns:

Acesta este saitul http://www.zumba-fitness.md/ prima femeie in maiou roz e directoarea.