| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am 14 ani aproape si nu am sanii...cum sa fac ca sa-mi creasca? Colegele din clasa mea au sanii si eu nu si anul viitor am banchetul...ce sa fac?
Am auzit ca mararul comprimat este bun...pentru copii este?

DAU FUNDA VA ROG AJUTATI-MA

Răspuns Câştigător
| Sndnxnska a răspuns:

Mergi la sala... ca sa lucrezi muschii din acea zona, altceva nu cred ca ai ce. Anyway, de ce iti faci probleme?hee hee Tu ai vazut ca toate modelele astea internationale nu prea au sâni deloc? Iubeste ti corpul si invata sa privesti asta ca pe un avantaj happy We are all beautiful, cause God makes no mistakes. Pup

4 răspunsuri:
| Sndnxnska a răspuns:

A plus ca la 14 ani nu se incheie procesul de crestere. O sa ti creasca pana pe la 20 cred stai chill. Cat despre banchet, evita sa ti iei o rochie cu decolteu, daca chiar te deranjeaza asa tare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si nu te primeste la banchet fara sani?

| Betty202506 a răspuns (pentru Sndnxnska):

Ms.Si deapre chestia cu mararul?

| Sndnxnska a răspuns (pentru Betty202506):

Nu am auzit si nu cred ca merge laughing))