| Harryisonmymind a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa lucrez undeva pe timpul verii dar nu stiu unde as avea voie.Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fast-food-uri ca Mc Donald's, KFC etc.

| RefresHAllecs a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate nu poti acolo mai ales vara muncind acolo ti se face foarte cald sad si multe alte efecte eu am avut un prieten la fast food in care a avut probleme toate noaptea a si vomitat a tot sad
Deci FastFood cONTRa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RefresHAllecs):

Aia care lucreaza acolo nu se pling. In plus, eu ii admir, pentru ca lucreaza sa faca rost de bani pentru vacanta, in loc sa le ceara parintilor.