| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am aproape 14 ani si nu imi mai cresc sanii.Colegele mele au sanii foarte mari si eu nu! Si anul viitor am banchetul.Ce sa fac ca sa imi creasca? Am auzit ca e bun mararul comprimat pentru cresterea sanilor, dar este pun si pentru copii de varsta mea?

VA ROG AJUTATI-MA

Răspuns Câştigător
| MrSnow a răspuns:

Sânii nu se dezvoltă când dorești tu, corpul e un întreg mecanism complex să zic așa care are nevoie de timp pe a se dezvolta. Și acele metode sunt doar mituri. Nu fi jenată, ai trecut în perioada adolescenței, fiecare fată se dezvoltă mai repede sau nu chiar
Chiar dacă sunt băiat asta e părerea mea

5 răspunsuri:
| George192 a răspuns:

Poti folosi lapte cu carne de pui multe vedete au folosit aceasta reteta dar trebuie sa o faci pe o perioada de 2-3 luni ca sa dea rezultate

suntserios
| suntserios a răspuns:

In continuare nu ai raspuns la intrebarea... " Nu te primeste fara sani la banchet? "

| Betty202506 a răspuns (pentru suntserios):

Ma refeream ca fete o sa aiba ce pune in rochia de banchet si eu nu preawinking

| FaraNumePls a răspuns:

O sa mai creasca stai chill si nu crede în toate minciunile de pe net.

| Freya1 a răspuns:

Ce legatura are banchetul cu sanii.
Nu o sa creasca cu nici un tratament pur si simplu e dupa cum se dezvolta corpul tau poti chiar sa nu ai de loc sau sa ramana foarte mici