| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit de curand ca Hearthstone va deveni OPEN BETA in luna aceasta ( anunt oficial de cei de la Blizzard ). As vrea sa stiu si eu care e treaba cu downloadatul jocului. Trebuie sa il downloadez dianainte si sa astept sa bag keyu acela? ( un link ar fi bun in caz ), sau atunci cand voi baga keyul sau ce rahat o sa fie imi va da link de download?

6 răspunsuri:
| RaspunsuCoretcIEYo a răspuns:

Man fi atent cum e trebuie la astia...De la ei de pe site nu ai cum sa-l descarci pentru ca inca e in closed beta asa ca trebuie sa gasesti un site de unde poti sa-l descarci til dau eu(http://dist.blizzard.com/......-enUS.exe) sau daca nu asta (http://www.reddit.com/......ent_even/) si e primul link pe care il vezi pala dai.In fine in leg cu beta kei. ala e un cod pentru a activa jocu dupa ce il instalezi si l-am cautat de mi-am rupt capu si nu l-am gasit asa ca trebuie sa astept, sper ca te-am ajutat (Funda?)

| RobyRey63Ro a răspuns:

Cum fac rost de beta key?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi tuturor am facut rost de key gata happy

| HeLps a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum ai facut rost?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai am participat la un concurs si am castigat happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma c*c pe el de joc,nu castig nici un meci de dracu frate, am incercat toate posibilitatile de carti si degeaba, nu pot bate nimic, nici macar la train mod sa dau lock la paladin nu pot bate computeru, deci jocurile astea mai mult te fac sa devii nervos/stresat.