| Kayn221 a întrebat:

Am fata lunga, cum pot sa fac sa para mai scurta? Ideea cu breton nu e ok ca am nasul maricel si iese in evidenta, sunt cam slabut, oare daca ma mai ingras raportul fata/corp o sa fie mai ok? Sau sa imi las barba.? Si forma sprancenelor m-ar putea ajuta cumva?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Daca ai nasul mare, niste sprancene mai groase te-ar ajuta.
Acum na, daca nu-ti cresc sprancenele nu te apuca sa te machezi sau mai stiu eu ce laughing
Daca-ti creste barba, lasa-ti barba, aia iti mai acopera din imperfectiuni si te face sa arati mai masculin.
Incearca sa porti o pereche de ochelari, probeaza mai multe rame, de cele mai multe ori, ochelarii te fac sa arati mult mai bine.
Dar inainte de asta, du-te la un consult la un cabinet oftalmologic, daca ai o mica problema cu ochii, e un bonus, pentru ca decat sa-ti iei ochelari care-ti stau bestial si au niste lentile cu dioptriile 0, mai bine-ti iei aceiasi pereche de ochelari, dar sa si vezi mai bine laughing intelegi ideea.
Ce inaltime si cate kg ai?
Ai incercat mai multe tipuri de frizuri?
Daca nu ai avut, cumpara-ti niste haine faine care sa se asorteze cu corpul si cu frizurile pe care le porti happy.

2 răspunsuri:
| Kayn221 explică (pentru raMLesS):

Am 1.89 si 67 de kg. as vrea sa ma ingras macar pana la 75, dar mananc intr-una si nu se schimba mai nimic.

| Moraru_Emma_1997 a răspuns:

Https://youtu.be/jUMHHL8mEdc

Tutorial despre ceea ce cauți, cred că te va ajuta!