| melittlelioness a întrebat:

am nevoie de cateva impresii. am gasit trusa aceasta pe care o ador, sunt exact culorile pe care le folosesc. mi se pare insa cam ieftina. pentru cele care o aveti, sau stiti ceva despre ea, merita?
http://www.produsecosmetice.ro/......r3691.html

funda pentru cel mai bun raspuns si vot pentru toate celelalte raspunsuri

5 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Buna! Si eu am luat aceasta trusa si sunt foarte multumita de ea! Stiu..si mie mi s-a parut ieftina pentru cate nuante are! Ti-o recomand! Efoarte buna pentru ca nu imi face nimic rau pleoapelor altele cand ma dadeam imi apareau niste bubite rosii mici pe ploape! ACEASTA O POTI INCERCA CU INCREDERE! Si nu e neaparat sa imi dai funda sper sa fii multumita de raspuns!

| Zenit313 a răspuns:

Nu merita.

| Zuzazozo a răspuns:

Parerea mea ca-si merita banii.

| melittlelioness explică (pentru Zenit313):

De ce spui asta. o ai?
ma intereseaza ca nuantele sa fie accentuate si sa se pastreze cat mai mult pe pleoape
care din aceste criterii te.au facut sa spui k nu merita?

| Zenit313 a răspuns (pentru melittlelioness):

Este adevarat ca are toate noantele, dar nu se pastreaza sad