| Aida55 a întrebat:

TPU! Am nevoie de niste pareri! big grin

Care liceu/colegiu e cel mai bun din Bucuresti?

Si.ce parere aveti despre Colegiul Dimitrie Cantemir? Dar despre Gheorghe Sincai? Dintre cele doua care e mai bun?

Astept pareri si, evident, dau fundita! big grin

4 răspunsuri:
| Secret1212 a răspuns:

Cred ca ai nevoie de minte! Du-te si tu in Rusia la un colegiu, de ce te-ai duce aici in România? Lol

| Aida55 explică (pentru Secret1212):

Si tu ai avea nevoie de mai mult bun simt. big grin Observ ca nu esti deloc compatriot. Cu astfel de specimene ca tine, e si logic sa iti urasti tara. oh go on

| andreesbk a răspuns:

BINEINTELES ca Spiru Haret! As repeta experientele de acolo de 10 ori...de 100 de ori. Avea farmec, era precum Hogwarts School of wichcrafts happy Fiecare zi era speciala in felul bun in felul rau sau intr-un fel deosebit (se intamplau si lucruri care nu aveau legatura cu persoana ta dar care iti formau o opinie. Lucrurile "rele" in timp ti se intipareau ca bune. So... happy

| Aida55 explică (pentru andreesbk):

Multumesc pentru parere! big grin