| nobilionut a întrebat:

am o intrebare care ma macina de ceva timp: Sunt in clasa a-8a si imi place de o fata draguta din clasa a-7a dar (acum problema) e combinata cu cel mai bun prieten al meu. P.S si ea da semne ca ma place, ce sa fac sa renunt la ea sau sa,, i-o fur,, laughing)

Răspuns Câştigător
| VelvetLight a răspuns:

Daca stii ca esti dispus sa renunti la cel mai bun prieten, fura-i-owinking Gandeste-te ca din toata treaba asta fie o pierzi pe ea, fie pe el. Gandeste-te la cine tii cel mai mult. Eu zic ca nu merita sa dai cu piciorul unei prietenii adevarate pentru o fata. De ea oricum te vei desparti, dar un prieten adevarat gasesti mai greu. Dar daca tii neaparat sa fii cu acea fata eu zic sa astepti o saptamana-doua dupa ce se despart ei si te vei putea cupla cu ea, dar o sa iti superi prietenul. Mai bine lasa fata si ramai cu prietenul tau cel mai bunbatting eyelashes Sunt fata si stiu ce vorbesc, crede-ma. Am si ceva experienta laughing Succes!

8 răspunsuri:
| KoWalSky a răspuns:

Sa nu te puna naiba sa te atingi de ea, nu lua ce au cei mai de pret prietenii tai, ai sa ai mult de pierdut in viata daca continui sa gandesti asa.

| Diana_7761 a răspuns:

Nu se merita sa renunti la o prietenie pentru o fata oh go on. O sa iti placa multe fete de acum inainte.dar prieteni buni..nu se stie cati mai gasesti.

| WildDream a răspuns:

Vrei sa pierzi cel mai bun prieten pentru o fata care e probabil nici sa nu te placa (poate interpretezi gresit semnele tongue)? Mai bine stai in banaca ta si cauti alta fata.

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Da,fur-o.nci bine nu ai scapat de biberon si te duce gandul la furat! cred ca in viata o sa ai parte de un sejur frumos cu sauna si spa la jilava!

| DeuTza22 a răspuns:

Sa nu renunti la prietenie. Prietenia valoreaza mai mult ca acea fata.

| feli18 a răspuns:

Nu iti trada cel mai bun prieten pentru o femeie c-o sa-ti para rau! Femei sunt pretutindeni

| BeBeAdE a răspuns:

Frate...da-o dracu de fata, fete gasesti peste tot...prieteni buni mai rar.

| nobilionut explică:

Va multumesc pentru minunatele raspunsuri, si am renuntat la fata! mersi de pareri