| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Cum ati reactiona daca ati merge la film cu un prieten ( de care v-ar placea) iar el v-ar lua de mana? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Ce mai astepti,sa fi-o fure altu' mai indraznet? E clar ca te place.
Ati iesit impreuna,va pierdeati in priviri. Va placeti,dar nu aveti curaj.
Da-i o alta intalnire! Mergi cu la film, dupa ceva timp o iei de mana, apoi la putin timp ii soptesti ca o placi si iti doresti o relatie cu ea.
Sau cel mai simplu, o saruti, apoi ii marturisesti ce simti!
Succes!

7 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Ce spui daca i-ai zice daca tot o placi?

| bassmusic a răspuns (pentru HueyFreeman):

Imi este frica de reactia ei...

| HueyFreeman a răspuns (pentru bassmusic):

Frica de respingere. Daca nu o faci nu vei stii niciodata ce gandeste.

| LoveGoneWrong a răspuns:

Hm. depinde. Sunteti prieteni de multa vreme? Tie ti se pare ca te place? Eu zic sa ii spui. adica. daca e fata de treaba o sa te respinga usor. Si cine stie. poate si ea te place de fapt. Crede-ma, daca nu actionezi tu, pierzi ocaziawinking Deci ai putea incerca. mai ales ca, daca a acceptat invitatia atunci. cine stie.batting eyelashes

| bassmusic a răspuns (pentru LoveGoneWrong):

Pai ne cunoasstem de vreo 3 saptamani. Am iesit ieri la un suc, ne uitam unul la celalalt si zambeam amandoi big grin, etc. Ce zici? Dupa tine as putea incerca? big grin

| LoveGoneWrong a răspuns (pentru bassmusic):

Eu zic că o poți și întreba dacă vrea să fie cu tine laughing Sunt 99% sigură că va zice da. ^^

| WildDream a răspuns:

Pai daca imi place de el atunci mi-ar face placere sa ma ia de mana tongue