| idonttgiveafuck a întrebat:

am o mare problema, am chiulit azi de la scoala si stiu ca nu a fost bine, si nu vreau raspunsuri de genu: ai gresit facand asta, ar trebui sa le zici. Va rog, ajutati-ma. Baietul cu care am lipsit e clasa a cincea si a spus totul parintilor, eu sunt a saptea. si acum parintii lor m-au sunat sa imi zica ca vor nr mamei mele si nu vreau sa il dau, si diriginta lor i-a chemat la scoala pe parintii lui si maine am ora cu ea, si nu vreau sa ii cheme si pe ai mei, ce ot sa fac, va roog, ajutati-ma. Am mare nevoie de voi. va roog, stiu ca nu a fost deloc bine dar plz,, cel mai bun rasp pana maine-poimaine primeste vot, funda, orice doriti
la revedere

Răspuns Câştigător
| ALittleDeath a răspuns:

De fapt eram sarcastica. Totul tine de comunicare, daca parintii tai nu pot intelege ca iti pare rau nu merita sa tii cont de parerile lor si nici de cearta pe care o vrei primi. O sa treci peste asta, nu o sa constituie o problema toata viata, nici macar mai mult de o saptamana.

3 răspunsuri:
| ALittleDeath a răspuns:

Valeu, esti intr-o situatie foarte grava

| idonttgiveafuck explică (pentru ALittleDeath):

Stiu, dar ai vreo idee sau ceva?

| WaterDrop a răspuns:

Spune`i ca au griji mai mari decat faptul ca ai lipsit tu o zi de la scoala si promite`i ca nu se va mai repeta.