| Ella_9296 a întrebat:

Am o nelamurire:ce credeti ca inseamna atunci cand un baiat spune "nu esti genul meu"?straight face Imi placea de un coleg.si am rugat o prietena sa vorbeasca cu el messenger (ei sunt prieteni buni). si a venit intr-un final vorba de mine, ea a zis ca o gluma ca ne potrivimlaughing si el a zis ca nu sunt genul lui. oare chiar nu ma place?

8 răspunsuri:
| Patrissia a răspuns:

Pai nu se stiehee hee poate acum momentan nu te place dar pe viitor daca il faci sa te placa Atentie asta nu inseamna sa te schimb pentru cineva care nu te place

| Nicolen a răspuns:

Nu esti genul lui thinking adica.nu crede ca aveti cum sa va potriviti. poate apartine unui stil [ emo, rocker, hippi, etc.] si nu nu inseamna ca nu te place. expresia : " nu e genul meu" e o expresie pusa in graba pentru. a scapa de subiect. daca o sa mai vb. cu el o sa se schimbe situatia. big grin sper sa.tzi fie de ajutor sfatul meu big grin

| katy a răspuns:

Fiecare om are gusturile lui, te sfatui sa cauti un alt baiat, tipul ala pare putin cam plin de sine si tu meriti ceva mai bunwinkingsi in caz ca se va intoarce candva roata sa-i raspunzi si tu sec: nu esti genul meulaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut a răspuns:

Buna Ella,
Crede-ma ca sunt baiat. Cand un baiat spune ca nu este genul lui, asa este. De obicei baietii nu se feresc sa spuna verde in fata. Eu unu nu-mi place sa ocolesc subiectul.
Si daca stai asa fetelor, surorile mele, cu mana in san credeti ca faceti ceva?! luativa inima in dinti si intrebati voi, si implicativa si voi. Doar asteptand nu ve-ti primi ce va doriti, trebuie sa luptati pentru ce va doriti.

P.S : Fata, Ai grija de tine. Baieti vor mai fi, poate si mai frumosi, poate si mai destepti, poate nu stiu cum. Dar tu sa fi aceiasi!

| Ella_9296 explică (pentru katy):

Intr-adevar,chiar e foarte arogant uneorilaughing Multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| katy a răspuns (pentru Ella_9296):

Nu o sa-i mearga mult in stilul asta

| Vacaru_Anastasia_1999 a răspuns:

Am exat aceeasi problema.