| xRebecaaa a întrebat:

:*. Am o prietena foarte buna care am inceput sa ne indepartam. nu mai vorbim deloc ', nu ma mai cheama pe afara.Ce pot sa fac ca sa o recuperez? Sa fim din nou ca inainte? Ma puteti ajuta? puppy dog eyes. Funda.!

Răspuns Câştigător
| ilcmty a răspuns:

Stiu cum te simti! Aveam si eu o prietena buna dar s-a mutat la alta scoala si s-a departat de mine crying incearca tu sa mergi pe la ea si intreab-o de ce s-a distantat asa de tine... poti sa ii spui chiar ca te doare faptul ca s-a distantat de tine.Fa asta ca sa nu ajungi ca mine: vecine si ne vedem o data pe an ea nu iese deloc afara sad. Trebuie sa o chemi tu pe la tine si sa actionezi repede acum depinde si daca a crescut si nu mai are chef de iesitul pe afara.Sau poti sa te duci tu pe la ea.Incearca sa-ti petreci timpul cu ea cand nu ai ce face si poate va fi ca inainte.Bafta! daca te-am ajutat funda. happy

14 răspunsuri:
| Mircik a răspuns:

Pai nu uita ca prietenii buni nu se indeparteaza asa repede, si daca ati inceput sa va indepartati asta nu inseamna ca mai sinteti prietenel bune care ati fost (P.S:ceea ce as putea eu sa iti propun e sa vorbesti cu ea, sa vezi de ce se comporta asa, poate ca are motive personale, sau poate ca sea facut alte prietene )

| Anonima264 a răspuns:

Pai faceti ce faceati inainte cand erati foarte apropiate!

| Rennata a răspuns:

Pai de ce s-a intamplat asta!? Ea sa gasit-o noua prietena!? imi fine fai o felicitare dragutrzza pe ea poti sa desenezi ceva si scrie-i un mesaj in care o intrebi ca de ce prietenia voastra s-a rupt sau sun-o si spune-i personal! apoi sp ca tie iti pasa de ea si poate va intelege ca iti pasa deea sper ca te-am ajutat Cosminutza98! pa si bafta!

| Mircik a răspuns (pentru Rennata):

Ai ma frate, de parca sinteti copii mici, (desene, chestii) e ok sa o intrebe direct de ce se comporta asa si daca mai sint prietene

| Rennata a răspuns (pentru Mircik):

Si ce frate orice felicitare arata mai bine cu un desen sIMLPU!

| Mircik a răspuns (pentru Rennata):

Faza e ca nu e nevoie de felicitari!

| Rennata a răspuns (pentru Mircik):

Da bine, bine cum vrei eu vroiam sa para ceva dragut doar imi fine!

| Mircik a răspuns (pentru Rennata):

Ea paremise are 14, e din 1998 sau trebuie sa implineasca 14(nu is sigur)

| xRebecaaa explică (pentru Mircik):

13, trebuie sa imprimesc 14.

| Mircik a răspuns (pentru xRebecaaa):

Pai am sps, trebuie sa implinesti 14))

| xRebecaaa explică (pentru Mircik):

laughing

| Rennata a răspuns:

Si Cosminutza98 tu cati ani ai doar asa de curiozitate!

| pna a răspuns:

Pai specifica amica sau iubita?

| colorful a răspuns:

Chiamo tu afara, apropiete de ea, nu merita sa o pierzi, doar pentru orogliu.