| Anysya12 a întrebat:

Am o problema cu un baiat si am nevoie de un sfat sau o explicatie...Deci, am in clasa un baiat si in clasa a 5-a am fost cu el(acum sunt a 8-a). Dupa ce ne-am despartit am ramas colegi si prieteni si in a 7-a el a fost cu prietena mea cea mai buna, dar nu m-a deranjat pentru. ca nu il mai placeam. Dar nu stiu de ce si cum s-a intamplat dar acum nu ne intelegem. Adica stam in parc impreuna si vorbim si radem dar ne jignim si zicem ca ne uram, uneori ne injuram si ne lovim.Nu stiu ce sa cred, de curand mi-e zis ca el ma uraste, si toata lumea ma uraste si ca nu am prieteni, dar nu ma deranjeaza ce spune pentru ca stiu ca nu e adevarat, dar nu stiu ce are cu mine si ce sa cred, si mai ale cum sa scap crying(

Sfaturi? happy Dau FUNDA big grin

4 răspunsuri:
| TriunghiBlacky a răspuns:

In cel mai bun caz, te place. Daca si tu il placi, ar trebui sa-i spui.

| TriunghiBlacky a răspuns:

In cel mai bun caz, te place. Daca si tu il placi ar trebui sa-i spui.

| Anysya12 explică (pentru TriunghiBlacky):

In cel mai bun caz... Dar problema e ca la un moment dat cred ca am simtit ca il plac iar, dar sunt un pic cam confuza, si daca el nu ma place si eu l-as placea si i-as zice, mai ales in "relatia asta de ura" pe care o avem, cred ca as intra in pamant de rusine. Stiu ca e o situatie complicata dar cred ca nici prietenele mele nu ma pot ajuta...

| Pendek a răspuns:

Țipă tare în public de față cu el : Copil făcut din băutură ieftină! Bălegosule! Jegosule! după ce te ia puțin la pumni o să intre la răcoare și nu o să-l mai vezi. Acolo o sa aibă parte de iubire continuă din partea bărbaților.