| killmyha a întrebat:

Buna TPU am o problema ..este un baiat la mine in clasa care la inceput l-am urat deoarece era fitos era genul de baiat bogat care crede ca poate face orice, dar acum s-a schimbat ...si imi cam place de el si nu stiu ce sa fac ar trebui sa merg mai departe daca da cum? nu stiu ce sa fac adica...el spunand ce iiplace si ce nu avem ff multe lucruri in comun de multe ori mi s-a intamplat sa zicem ceva amandoi odata si toti s-au mirat de treaba asta.Ce sa fac? dau funda"X

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,eu zic sa mergi mai departe doar daca si el te place. Daca spui ca a trecut de la fite la modestiehappy, inseamna ca s-a maturizat, iar fiind matur, va avea curajul sa iti spuna daca te place sau nu.Insa,el poate vrea sa ramaneti amici, sau poate se asigura mai intai ca si tu sa il placi, sa aveti aceleasi sentimente unul pentru celalalt.Ar trebui sa discuti cat mai mult cu el,sa aveti o relatie foarte apropiata, chiar daca la inceput va fi doar o relatie de amicitie, pana la iubire mai e doar un paswinking. Pune-ti prietenii sa il intrebe ce parere are despre tine, sau chiar tu poti sa vorbesti cu el, poate prietenilor tai nu le va spune ce simte cu adevarat.Pa-pa!happy

3 răspunsuri:
| killmyha explică (pentru LifeIsColour):

Multumesc sper sa mearga sfatul tau daca nu asta e nu sunt genul de pesoana disperata dupa un lucrulaughing

| LifeIsColour a răspuns (pentru killmyha):

Pai si e foarte bine, nici nu trebuie sa fiihappy.

| killmyha explică (pentru LifeIsColour):

Multumesc mult...:X:X:X::X:X: