| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o problema mai mare,noaptea tot timpu ma duc la baie sa ma urinez, de ce oare am 13 ani si consum multe lichide deoarece alerg mult la scoala fiindca ma joc fotball si altele in pauza,si transpir mult, totusi eu tot ma duc la baie.ce sa fac sa ma dezobisnuiesc ca mi se duce tot somnu

4 răspunsuri:
| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Inainte de culcare cred ca ar fi bine sa mergi la baie sa te urinezi,

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Stanciu_Anees_1986):

Daca as putea m-as duce da nu imi vine deloc.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Mai incerca, fii atent, te duci in baie si dai drumul ta apa sa curga dar cu zgomot si atunci ar trebui sa-ti da o senzatie de urinare, te concentrezi putin si-ti va veni.
daca nu, fa dus inainte de culcare sigur va avea efect.

| firefox6 a răspuns:

Cum te cheama in realitate? sergiu? esti in judetul bv? ca din descriere semeni un pic cu o cunostinta.