| JustaLittle a întrebat:

Buna TPU... am o problema. Mi-am luat rochie de bachet si *surprise* e exact acelasi model si exact aceeasi culoare cu a unei colege. am dat destul de mult pe ea si nu pot sa-mi mai cumpar alta. Credeti ca e prea jenant sa apaream la banchet imbracate in acelasi fel?

Răspuns Câştigător
| Tentacle111 a răspuns:

Si ce are laughing nu vad problema.
PS: daca nu iti convine, poti angaja oameni pentru a-ti aranja colega.winking

5 răspunsuri:
| 3amthinking a răspuns:

Doamne, nu te mai stresa atata, o sa fie OK! Si la noi anul asta au venit doua imbracate la fel si nimeni nu a comentat nimic, vii acolo sa te distrezi nu sa faci parada modei.

| JustaLittle explică (pentru Tentacle111):

La asta m-am gandit deja, cautam o varianta pentru cazul in care asasinul nu-si face treaba cum trebuie laughing

| WaterDrop a răspuns:

Clar este, dar poti sa le spui tuturor ca ea te copiaza pentru ca esti idolul ei.

| Tentacle111 a răspuns (pentru JustaLittle):

Iti spun din propria experienta, rar se intampla sa esueze laughing.
( si daca tot nu ti se pare okay, cand sunteti la banchet, o astepti pana se duce la baie si o inchizi acolo...cu muzica aia nu o sa isi dea nimeni seama ca lipseste )

| JustaLittle explică (pentru Tentacle111):

Nu-i nevoie. Am angajat alt asasin ca sa-l asasineze pe primul daca nu-si face treaba cum trebuie.