| Anonimfew24343 a întrebat:

am o problema urgenta, varmea de curand so postat un clip pi youtube sa... apoi sia sters contul si clipul pentru ca a cam ajuns vedieta pe youtube, e varmea si ma faci di rusini rau am nevoie de ajutor. uitati clipul cu ea: http://www.youtube.com/watch?v=AEkbegyUmSQ am tot trimis mesaji aluia sa stearga clipul si din astea, da nu raspunde, si odata mi`o zis ca nu are ce face dac il sterje! VA ROG LUATIO IN SERIOS!

8 răspunsuri:
| alexrebeluSMECHER a răspuns:

Dobitoaca dreacu

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Ce draq e cu panarama aia de varta laughing doamne ce copile proaste mai sunteti, normal ca a ajuns vedeta laughing s-a facut de ras copila laughing rolling on the floor si tu mai invata sa scrii domnisoara laughing

| Misspink12 a răspuns:

Saracu de tine mi-e mila! Cred ca prieteni tai rad de tine de se sparg... oricum nu stiu cum sa-l stergi da fa asta cat mai rapid ca te faci de rusine rau!

| Anonimfew24343 explică (pentru Misspink12):

Deci nu mai suport crying( Ce sa fac, ca nuvrea

| Misspink12 a răspuns (pentru Anonimfew24343):

Chiar e grava situatia! nu stiu tresa fie un mod cum sa repari asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?

| Anonimfew24343 explică (pentru Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii):

Ma scuzi dar sunt boiatstraight face

| Anonimfew24343 explică (pentru anonim_4396):

Pai iubita mea... e cam nervoasa pe mine, si poate se despartecryingsi nu vreau e si dragoste la mijloc