| Mllaf a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat. Mama unei colege de clasa i-a spus dirigintei ca profesorii o discrimineaza, adica au mai putina rabdare cu ea decat cu altii...etc, iar de Secret Santa a primit un cadou pentru care s-a prapadit de plans acasa si s-a suparat si deoarece colega ei de banca i-a spus fetei care a tras-o ca ii poate cumpara orice, ca nu este pretentioasa si de aceea cica a primit un cadou atat de naspa. Daca ma puteti ajuta cu un sfat cum sa le impacam pe toate ar fi foarte dragut din partea voastra! Multumesc ca ati avut rabdare s-a citit pana aici! ❤

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E histerică și asta se rezolvă într-un singur fel.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mofturi de copii. Nu vad ce sa împaci

| Mllaf explică (pentru suntserios):

Stiu.

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu nu inteleg asta cu Secret Santa la scoala. Li se impune sa participe unora care nu vor.
De curiozitate, ce cadou a primit?

| ywar a răspuns:

Voi nu aveti incarcare, nu aveti ce face! Pe cuvantul meu - in marea voastra majoritate taiati frunza la caini.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să vorbiți între voi și să vă rezolvați problemele, astfel de discuții nu ar fi ieșit dacă s-ar fi stabilit de la început niște condiții.