| Un1kuL a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare la care vreau sa imi raspunda in special fetele.a inceput sa imi placa de o fata, e mai mica ca mine si e cam naiva.ea il place pe un prieten de al meu dar lui nu ii place de ea.intrebarea e cum sa o fac sa ma intrebe ea pe mine daca vreau sa fiu impreuna cu ea si nu invers? mentionez ca are un caracter si o personalitate cam dificila si nu e o persoana cu care sa socializezi usor. funda celui mai bun sfat big grin >big grin

Răspuns Câştigător
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Of oameni care nu va uitati la reclame laughing, baga-i o scrisoare-n buzunar si i-a-o la fuga daca n-ai tupeu sa mai stai laughing. Acum, veorbesc serios, poti sa-i lasi o scriosoare, pe mess sau facebook, unele se supara ca n-ai tupeu sa le-o spui in fata, macar asa ai o scuza happy. Stiu ce-ti zic happy si eu is la fel laughing, chiar daca nu te place, nu te va face de ras happy, doar daca n-o jignesti sau ii faci ceva care s-o supere big grin. Bafta!

| FaraIdeiDeNume a răspuns (pentru FaraIdeiDeNume):

Deci, cum a mers smug smug smug?

| Un1kuL explică (pentru FaraIdeiDeNume):

Oarecum big grin.inca nu am primit un raspunsbig grin.astept.poate poatehee hee

| FaraIdeiDeNume a răspuns (pentru Un1kuL):

Baftawinking, cand primesti un raspuns vin-o si da-mi raportu laughing.

| Un1kuL explică (pentru FaraIdeiDeNume):

Da sa traiti laughinglaughing

17 răspunsuri:
| IgoToHellForThis a răspuns:

Hmm stiu cum e sa fii,, dificil''.rolling on the floor si stiu cat de greu e sa iti faci curaj sa ii spui ca o placi te gandesti ca va accepta sau ca nu va accepta si daca nu te place te vei simti prost pentru ca a spus nu.Eu zic sa incerci sa ii spui asta intr'un mod frumos ^_^.Si sa ii explici ca vrei sa ramaneti prieteni chiar daca nu te place. tongue If you never try you'll never know.Baffta; 3

| Anonim187 a răspuns:

Deja daca ii place de un prieten de-al tau nu te face sa te simti exclus? da-i pace, treci la urmatoarea pana nu e prea tarziu... poate sa te faca sa te simti prost!

| Bellathaa a răspuns:

Da` esti barbat sau ce?laughing) Niciodata n-o sa faca o fata primul pas! Baga-ti mintile in cap omule si spune-i ferm si scrut! daca simte ceva v-a reactiona imediat!

| Un1kuL explică (pentru Bellathaa):

laughinglaughingusor de zis greu de facutlaughinglaughingchiar daca o cunosc de mica imi este greu sa ii spun.mai degraba am curajul sa ii spun unei fete pe care o vad pentru prima data decat ei big grin happy

| Bellathaa a răspuns (pentru Un1kuL):

Inseamna ca ai o problema fratelaughing)! Spune-i pe mess. poate iti va fi si tie mai usor!happy si poate v-a reactiona bine!happy nu ai de unde sa stii... in general fetele de 13 ani sunt naive si iubesc pe oricine le iese in cale numai pentru a se lauda ca ai iubit.oh go on! Poate vei fi o partida buna pentru ealaughing! cine stie?!? incearca! nu incerci, nu castigi!

| Un1kuL explică (pentru Bellathaa):

Da dar ea nu are 13 anilaughing are 15laughing si e mai dificila. putine persoane reusesc sa o inteleaga

| Bellathaa a răspuns (pentru Un1kuL):

Nu e mare diferenta oh go on! dar tu o intelegi? ...hai sa ne gandim si asa.

| Un1kuL explică (pentru Bellathaa):

Nu prea big grin oh go onlaughing ti-am zis ca e cam dificila. uneori nici nu stiu ce vrea. uneori am impresia ca ma place alteori ca ma dispretuieste.nu stiu nici eu thinking

| Bellathaa a răspuns (pentru Un1kuL):

Pai, n-ai de unde sa stii daca nu incerci!:X

| Anna1725 a răspuns (pentru Un1kuL):

Cred ca seamana cu mine la caracter.mi s-a zis ca sunt. dificila, dar ai putea s-o saruti si sa para un accident si atunci ai putea sa o intrebi daca i-a placut, daca ar mai vrea sa te sarute..chestii de genul si poate poate..eu nu o cunosc personal.dar mie mi se pare o chestie super romantica :X big grin

| Un1kuL explică (pentru Anna1725):

Nu prea am cum sa fac ca asta sa para un accident.

| OannaDummY a răspuns:

Ar fi bine daca ai intreba'o tu pe ea... zic eu k e normal baiatul sa intrebe fata... mai ales daca o place. Mai poti proceda printr'o cale. Poti vorbi cu prietenul tau sa'i explice ca nu o place, si "sa-ti bage o pila", Ceva gen "V'ar sta bine impreuna (tie si ei)". Sper k ai inteles ce am vrut sa spunwinking. succes!

| Un1kuL explică (pentru OannaDummY):

Partea buna e ca ea stie ca el nu o place tongue. oricum mersi pentru sfathee hee