| adriana49 a întrebat:

Voi credeti in supranatural adica vampiri, varcolaci, fantome, demoni? Dau fundita celui mai bun si sincer raspuns.

Răspuns Câştigător
| TheBaby a răspuns:

Supranaturalul există! Sunt vorba despre cei care fac pact cu diavolul! Uită-te la Criss Angel! El este o dovadă in carne si oase! Fantomele da. Dacă nu ai trăit nici-o experienţa cu ele nu înseamnă că nu există! Şi nici nu cred că ţi-ai dorii! Ele sunt acea fărâmiţă ce mai rămâne din noi, de asemenea există cele rele, demoni, cei ce îl urmeaza pe satana. Cum îngerii îl urmeaza pe Dumnezeu, demonii pe satana.
îti recomand să te uiţi pe youtube la Criss Angel, minuni! Ceva imposibil, dar real!
Daca vrei sa te îndrepţi spre diavol îti recomand să te uiţi la demascarea industriei muzicale, unde Rihanna si Eminem, dau exemplu pe cei mai cunoscuţi, in video-urile respective, dovedesc că au făcut pact cu diavolul. Demascarea industriei muzicale are 11 părţi. "Demascarea industriei muzicale" aşa trebuie să scrii la youtube.

8 răspunsuri:
| fratiikaramazov a răspuns:

Eu nu cred in varcolaci sau vampiri. Iar in legatura cu fantoamele si demonii e mult de discutat. Demoni fireste ca exista, sunt diavolii. Daca crezi in Dumnezeu stii ca exista si diavoli.

| luluzica23iubita a răspuns:

Eu cred mai ales in vampiri pentru ca imi plac foarte mult si varcolaci bine inteles dar fantomele nu exista iar demoni sunt cei care sunt in iad...

| meriiAmber a răspuns:

Nu cred in varcolaci si vampiri, iar fantomele.hmm Nu stiu,odata ce nu am vazut una reala nu pot spune ca, cred in asa ceva.
In schimb demonii exista cu adevarat.
Eu impreuna cu inca o buna prietena am adus un demon de jos in propria mea casa, bineinteles cu ajutorul unor magii,*** laughing mult de explicat.

| adriana49 explică (pentru TheBaby):

Buna.Sa sti ca si eu cred in supranatural.Dar cel mai mult cred in varcolaci fiindca stiu ca exista deoarece am avut si noi unul care lucra aproape de mine adica la un santier la o distanta sa zicem de douazeci de metri.NU GLUMESC.

| adriana49 explică (pentru TheBaby):

MAI bine urmareste reportajul facut la el acasa.
Www.formula-as.ro/2010/928/societate-37/valva-lupilor-12695

| adriana49 explică (pentru luluzica23iubita):

Crede-ma si fantomele exista si nu spun asta doar pentru ca am vazut ceva filmulete ci pentru ca am avut o experienta foarte foarte neplacuta.Nu cred ca ai vrea sa ai de-a face cu asa ceva.

| adriana49 explică (pentru fratiikaramazov):

Crede-ma exista multe lucruri pe acest pamant pe care omul nu le cunoaste.Dar varcolaci exista stiu sigur asta daca nu crezi citeste asta
Www.formula-as.ro/2010/928/societate-37/valva-lupilor-12695

| TheBaby a răspuns (pentru adriana49):

Foarte interesant reportajul!