| cryyysss a întrebat:

am si eu o problema, mi-am facut analizele acum 3 zile si mi s-a luat 3 siringi de sange.
intrebarile mele sunt urmatoarele... poate afla doctoru de cate ori m-am masturbat? sau daca ma masturbez des? adica poate sa-si dea seama daca am facut sex sau daca m-am masturbat?
va rog sa=mi raspundeti, dau fundahee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te-ai masturbat nu poate sa isi dea seama si nici daca ai facut sex, decat daca face niste analize serioase de sange.
Dar daca ai usoare zgarieturi acolo...

5 răspunsuri:
| Andrei_Nelu_1996 a răspuns:

Nu...nu cred ca are vreo trebuie...

| Rosusinegru a răspuns:

Eu sunt de parere ca analizele se fac pentru a vedea daca esti sanatos, daca ai lipsa de calciu, magneziu sau mai stiu eu ce! Nu are de-a face cu ceea ce spui tu happy

| florinmsp a răspuns:

Ciudata intrebare.Masturbarea este ceva normal.Sexul,dpinde ce vrasta ai(pentru unii parinit, mai ales daca esti minora) mna nu stiu ce iti zic dar nu cred ca daca de la o simpla analiza de sange o sa isi de-a seama daca esti vrigin/vrigina(mai mult ca sigur nu), de asta exista gincelog/urolog. Dupa parerea mea 99% nu o sa afle mai ales de masturbari(care este ceva normal, pana si paritntii tai au facut-o...)dar nici pentru sex nu cred ca esxitsa analiza de sange care sa dovedeasca acest lcuru.Sunt analize prea scumpe ca sa isi dea seama de toti hormonii eliberati de corp in ultima luna(daca este si posibil asa ceva). Dupa parerea mea nu este un motiv de inrgijorare(NU lucrez in sanatate este doar o pererea personala)

| florinmsp a răspuns:

Sunt sigur ca nu o sa afle nimeni.Analizele de singe sunt luate de obicei pentru boli cronice si asa mai departe.GARANTEZ!

| cryyysss explică (pentru florinmsp):

Mersi dragutzule...raman datoare :*