| adriana49 a întrebat:

Am si eu o problema si nu stiu ce sa fac.Mama mea lucreaza cu o prietena foarte buna de familie.Aceasta prietena a ei mi-a prezentat pe fiul ei si drept sa spun mi-a placut foarte mult de el, am vorbit ceva timp cu el dar a facut ceva foarte urat a trimis un mesaj deocheat sub forma de gluma zice el mamei mele mi-a spus el ca a fost in gluma.Bine nu am mai vorbit cu el chiar daca si-a cerut scuze fata de mine si de mama. Dupa aproximativ 6 luni m-a sunat iarasi si am inceput sa vorbesc din nou cu el, dar nu stiu daca pot sa mai am incredere in el. BIne ca motivul nu a fost numai in legatura cu acel mesaj au mai fost si cateva minciuni.Nu stiu ce sa fac el isi doreste sa vorbim din nou dar eu nu sunt sigura ce sa fac.Am mai trecut inca o data printr-o situatie aproape asemanatoare si nu vreau sa se mai repete.cATEVA SFATURI DACA SE POATE. MULTUMESC SI DAU FUNDITA CELUI MAI BUN RASPUNS.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Oricine mai merita o a 2-a sansa. Incearca sa-i mai acorzi o sansa, daca tot aia va face (o alta minciunA) atunci pierzi conversatia cu el total. Sau, mai exista si varianta sa vorbesti cu el sa afli de ce face lucrurile astea.
Succes!

3 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Sincer,nu te supara dar nu stiu de ce te alarmezi asa. Nu e ca si cum ati fi casatoriti. Sunteti doar prieteni si atat. Da, si eu am prieteni care mai facut cate o gluma deocheata si recunosc ca fac ca si tine. Dupa isi cer scuze si gata. Sincer nu ti-a facut nimic. Vorbeste cu el ca doar nu o sa-ti mai faca. Tine la tine se cunoaste.

| adriana49 explică (pentru irina41099):

Am inteles dar in mesaj se aflau si niste injuraturi?

| irina41099 a răspuns (pentru adriana49):

Pai daca te referi la mesajul scris nu, daca la baieti da, cateodata.