| Anonim0100 a întrebat:

Buna,TPU! Am tenul mai brunet, ciocolatiu nu stiu exact cum se spune.Este ca al lui Jay Sean si la mine in clasa doar eu cu un baiat avem tenul acesta si este ciudat pentru mine! Voua va place? http://www.zimbio.com/......Qfwb7iqi2O
acest ten? Funda! :*

Răspuns Câştigător
| DeeDee01 a răspuns:

Eu iti zic sa nu faci nimic in privinta aceasta, de cele mai multe ori fetele ar vrea sa fie ca tine adica mai inchise la ten... eu te sfatuiesc sa nu te dai cu nimic si sa ramai asa cum esti ca esti mult mai frumoasa si nici culoarea nu e asa de inchisa happy... Sper ca te-am ajutat :*!

7 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Pe mine nu mă atrage, dar asta e doar părerea mea. Unora li se şi potriveşte parcă mai bine decât le-ar sta cu pielea mai deschisă.

| Anonim0100 explică (pentru DakotaRoyse):

Mersii frumos pentru raspuns, stai sa mai vedem si altele daca nu ai funda!

| mona a răspuns:

Mie imi place si nu este deloc ciudat

| Liviu a răspuns:

Am avut si eu un coleg din astalaughing ziceai ca e negru dala din indiabig grin avea niste buze mari, totusi tipu nu era tiganlaughing)Dar daca il puneai langa tigani, ziceai ca el e tiganu la cat de negru eralaughing
Oricum, nu era nimicwinkingnepotrivit.
Tine minte, ai 5 degete la mana, si nu toate's la fel.
asa si oameni, si parerile lor.
Eu unul sunt satenhappy sunt alb( bine, vara m fac negru (: dar asta e viata sanatos sa fiwinking )

| Adry_Manea_1989 a răspuns:

Stai linistit\a, multi ar vrea tenul acela si dau bani multi la solar sal aiba.si eu am acelasi ten si nu ma deranjeaza pe mine sau pe cei din jurul meu, ci chiar trebuie sa te mandresti cu ceea ce ai si cum arati...

| LolaLollita a răspuns:

Esti unicahappy nu ai niciun motiv sa te simti ciudat. Eu consider asta un fel atu fata de persoanele cu pielea mai alba, deoarece ele trebuie sa se bronzeze mereuhappy

| Anonim0100 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri :*! Sunt baiat, si am realizat ca trebuie sa pretuiesc ce am incaodata multumesc! O sa dau funda aleatoriu! :*