| raluka120 a întrebat:

Buna TPU am vrut sa va spun daca aeti o intrebare sau o prvcare pentru mine! Pai eu fac un vlog si cam am nevoie de provocari si de intrebari!

Răspuns Câştigător
| andreeaeubwaa a răspuns:

Atuncii mananca scortisoara. ^^ adica baga mai multa in gura si inghite :*

5 răspunsuri:
| andreeaeubwaa a răspuns:

Baga o banana in gura si dupa o scoti o bagi o scoti o bagi o scoti o bagi happy sa-mi dai si mie link`ul de la ""VLOG"". laughing

| raluka120 explică (pentru andreeaeubwaa):

Nu acel fel de provocari! Da poate o sa-l fac mai vadhttp://assetsro.tpu.ro/design/images/emoticons/21.gif

| Madallina3 a răspuns (pentru andreeaeubwaa):

Esti chiar nesimtit copile! Ce-ai cu ea? Nu mai ai ce scie pe net? O sa ma rog pentru tine.;]]

| andreeaeubwaa a răspuns (pentru Madallina3):

laughing mersi ca te rogi laughing :*

| raluka120 explică (pentru andreeaeubwaa):

Mersi pentru provocare spune-le si prietenilor tai sa imi puna o provocare sau o intrebare! Dar sa nu fie ca prima provocare a ta!