| Cdcecdce a întrebat:

as dori niste example de actori si actrite care nu au facut scoala pentru actorie, dar au intrat in acest domeniu, al filmului prinde intermediul unei auditii. Poate stiti chiar actori actrite ce-au devenit celebri doar cu ajutorul unei auditii.

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Cei de la Disney Channel rolling on the floor știam că aia sunt adolescenți și mulți n-au apucat să facă o școală. S-au dus la audiție și au fost buni.

| Cdcecdce explică (pentru FaraNumePls):

Nu ASA ceva am invedere gen : Jennifer Lopez sau Jennifer Lawrence, ca exemplu, deoarece nici una nici alta nu ai facut scoala de actorie.