| beautifulkiss a întrebat:

Buna TPUhappy
As dori sa fac niste bani, dar nu prea stiu cum.
Ma gandeam sa ma fac reprezentat Oriflame, dar eu nu prea stiu multe lucruri despre asta.
Ma puteti ajuta va rog?
P. S:Si cum as putea face bani si in afara de asta(nu bani pe net).
Va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| ladydivineapple a răspuns:

Daca ai multi prieteni si cunostinte este perfect happy ca reprezentant in fiecare luna o sa primesti un catalog cu produse si pretul lor. Uneori sunt niste premii gen daca faci o comanda de minim o suma de bani tu primesti cadouri gratuit. Este super, mama este si are numai de castigat din asta.
In rest hm... cred ca este o idee buna sa imparti pliante la un market ( cu aceasta ocazie poti prezenta si catalogul pentru a face comenzi) sau la companii gen Dove, Always, Nivea ( cand te duci la market uneori cand te duci la stansurile acestea sunt femei care impart pliante cu oferte si promotii)
Cam atat, sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| beautifulkiss explică (pentru ladydivineapple):

Multumesc mult pentru raspuns, dar nu as putea imparti pliante deoarece am 13 ani si 7 luni...
Oricum multumesc.

| beautifulkiss explică (pentru ladydivineapple):

Dar trebuie sa platesti ceva?