| cosmina_2273 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti ce ati face voi daca vi s-ar intampla ca intr-o zi sa va vedeti prietenul\prietena cu alta fata\baiat...

Răspuns Câştigător
| SoreN a răspuns:

Pai aici depinde de cum esti u fiecare ar face altceva si mai conteaza si cu cine, poti sa te razbuni sa o faci de ras sau nu stiu ceti vine prin cap laughing. Eu chiar nu stiu ce as face dar sper sa nu se intample patesc asa ceva laughing. Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

6 răspunsuri:
| Piㄨㄨy a răspuns:

Mai intai de toate,nu ma panichez. Verific cine e tipa si ce legatura are cu prietenul meu. Daca sunt mai mult decat prieteni, ii dau papucii tipului si pe respectiva o iau un pic de par(daca se dadea la prietenul meu desi stia ca el e cu mine; daca nu stia de existentza mea, o las in pace ca nu e ea vinovata ca ex-prietenul meulaughing e un mincinos ordinar)

| misumisu a răspuns:

O iau pe ocolite si vorbesc despre cine e si dupa instinct o parasesc sau raman cu ea

| Bitzika a răspuns:

Pai,eu m-as duce la el si l-as intreba ce cauta cu acea/acel fata/baiat si dupa prima propozitie m-as despartii de el depinde si ce-au facut sper ca te-am ajutat

| AndreChan a răspuns:

Nu stiu cred ca i-as spune in fata ce simt si i-as da papucii de fata cu toata lumea i-as da cu ceva in cap ca in filmele de drama...as tipa la el de numa numa te rog nu pune la suflet asa sunt baietii

| AlExXa_1969 a răspuns:

Ias da papuci imediat.si daca mi-ar mai cere o sansa nu i-as da`o

| xBlueEyes a răspuns:

1. Daca esti fata(asa cum esti) eu te sfatuiesc sa te desparti de bou(scuze expresia)
2. daca esti baiat(cum sunt eu) as atentiona-o pe prietena, iar in urmatoarele zile as spiona-o, daca se mai intalneste cu acea persoana m-as desparti de ea, dar daca nu, ne-am desparti.
FUNDA?