| Krone a întrebat:

Buna TPU as vrea sa ma ajutati si pe mine azi mi-am cumparat un cotie de zineryt dinaia pentru. cosuri si nu stiu cum so folosesc ca is 2 tuburi si aia de al farmacie mi`o zis sa le amestes ai atata tot.Ca intru`n tub e o APA si in altu e un praf...deci le amestec si dupa aia ce fac? sa nu fac dreq o prostie

ma dau cu ea pe fata sau o inghit?

va rog help mee

DAU FUNDA PROMIT

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui praful in sticluta cu lichid, amesteci bine si o folosesti extern, pe zonele afectate. Evita contactul cu ochii, cavitatea bucala sau nazala.In functie de gravitatea problemei, acestea se foloseste o data sau de doua ori pe zi(este foarte puternic si nu e nevoie sa-l folosesti de mai multe ori): daca problema este destul de grava, aplica-l atat seara, inainte de culcare(dupa ce ai curatat fata)si lasa-l sa actioneze pana dimineata, cat si dimineata(si-l lasi sa actioneze cat mai mult posibil). In cazul in care nu ai probleme extraordinar de mari, aplica-l doar seara.Pentru mai multe informatii, citeste prospectul.

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Amesteci prafu cu apa si dupa aceea te dai pe fatawinking

| Ady_5411 a răspuns:

Salut! Frate fii atent eu am avut problema asta! Trebuie sa amesteci praful cu apa aceaia si iti dai cu ea seara (cu 2 ore inainte sa adormi) si dimineata (dupa ce te trezesti) dupa ce iti dai cu ea la cateva minute o sa iti apara ceva pe fata...(nusstiu cum sa iti explic) te speli pe fata si gata! eu asa am fost...Recomandat de medic!tongue Si Fara bauturi alcolice si sucuri cu acid, cat timp folosesti tratamentu asta! Sper ca te-am ajutat! papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyy. pui pudra in sticluta cu lichid o amesteci bine bine. si te dai seara si diminetaa cu ea pe fata ...de preferat seara sa adormi asa. sa nu faci prostia sa inghiti:-s

| Krone explică:

Dar daca ma fac acum are cF?