| Marrrii a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri de pus la poze pe facebook despre dragoste. :* Mai exact dragoste ascunsa. Ne placem reciproc dar nici macar nu am facut cunostina. FUNDA CEL MAI BUN RASPUNS!

9 răspunsuri:
| FetitzaFrumusik a răspuns:

Uite, te poti inspira de aici http://www.statusbun.com/? cat=1

| Wøodenpints a răspuns:

Ce om sinistru de cretin declară chestii în public?
Vrei să vadă doar o persoană ceva? Spune-i ei și atât. Nu dă nimeni doi bani pe dragostea ta ascunsă.

| Marrrii explică (pentru Wøodenpints):

Ai dreptate dar nu e asa simpluwinking :*

| Wøodenpints a răspuns (pentru Marrrii):

Ba e chiar foarte simplu.

| Marrrii explică (pentru Wøodenpints):

Parerea ta!winking

| Wøodenpints a răspuns (pentru Marrrii):

Binaînțeles că e părerea mea, dacă a venit scrisă de pe contul meu. A cui putea să fie?

| Marrrii explică (pentru Wøodenpints):

Tu chiar nu ai vazut semnul exclamarii?

| Wøodenpints a răspuns (pentru Marrrii):

Ba da. Ai răcnit că-i părerea mea.
Bineînțeles că e a mea.

Ce-ar fi trebuit să înțeleg din "Părerea ta!"?

| Marrrii explică (pentru Wøodenpints):

Ca eu ma refeream asa: fiecare are o parere a lui parerea mea este ca nu e foarte simplu iar a ta ca da :
"Parerea ta!" asta voiam sa spun ca este parerea ta.
Si pana la urma imi dai niste statusuri laughing?