| Galatea13 a întrebat:

Aveti ideea daca a aparut Fairy tail filmul si la noi? Si daca da, puteti sa-mi dati un link cu el unde as putea sa-l vad cu traducere in engleza sau romana.Multumesc(funda) :3

Răspuns Câştigător
| Tinnaaxd a răspuns:

Filmul o sa apara probabil in 2012, la noi. Din cate stiu acum e in cinema, in Japonia deci v-a mai dura ceva pana va aparea la televizor, in engleza dupa care in romana.

2 răspunsuri:
| Galatea13 explică (pentru Nicolletaaa):

Eu vreau filmul Fairy Tail: Priestess of the Phoenix, nu episoadele (:...