| Crazyycoffedrop a întrebat:

kiss azi am avut cea mai nasoala zi din viata meastraight faceImi placea de un tip il cheama Raul si s-a suparat pe mine cred ca mi-a dat ignor pe messstraight face azi am vazut ca este online pe facebook si l-am intrebat daca e suparat si mi-a zis"TACI!" si i-am zis daca imi spui de ce este suparat atunci tac si mi-a zis ca eu ii pun intrebari stupide pe mess il intreb numai pe el cum e la scolaoh go on mentionez ca mi-am rupt piciorul si cand intram pe mess intrebam pe cine apucam nu doar pe el...Sincera sa fiu dupa faza asta nu stiu ce sa mai credstraight faceadica am ramas muta cand am vazut ce mi-a scris mai ales ca ne intelegem super pana... in fine mie sincer imi este frica ca dupa ce mergem la scola sa mai fie inca suparat pe mine sa nu mai vb cu mine si sa nu ne mai intelegem cum am facut-o inaintestraight face Din cauza ca mi-am rupt piciorul mi-am ruinat aproape toate planurilestraight face ce sa ii spun? cum sa il fac sa nu mai fie suparat? ma simt ft prostpuppy dog eyes [funda]

Răspuns Câştigător
| DdoarEuuu a răspuns:

Ignoral... tu esti suparata cu pentru ca este cred pentru prima data cand te certi cu el. poate vres a il lasi in pace o perioada si dupa poate va veni el la tine si isi va cere scuze... tu acu fa te ca uiti tot ce s-a intamplat ..nu ii mai da atenti poate a a aflat ca tie iti place de el si nu prea a stiut cum sa reactioneze si de aia ti-a zis sa taci big grin nu stiu ce sa zic eu am avut tot ce va de genu cu un baiat sa o punem in gilimele (o problema) incera sa fiu si mie imi place de el, m-am certat cu el din cauza ( celei mai bune prietene ) a mea acum, dupa mult timp si-a dat seama ca gresteste si a incercat sa isi ceara scuze pentru ca a ascultato (pe cea mai buna prietena a mea) nu mai vb cu mine de loc si tot la fel cum iti face tie Raul imi zicea sa TAC si nu intelegeam de ce, si dupa un timp dupa ce l-am lasat in pace mi-a zis sa il las in pace ca el nu mai are ce vb cu mine si imi zicea mereu ca sunt Sofisticata si ca sunt Sifonaralaughing) da nu itelegeam de ce nici pana acum nu am aflat de ce imi tot spunea asa acu nu mia vb cu el de 1 jumatate sia cu 3-4 zile mi-a trimis o melodie pe Ym ca ii pare rau. da acu NU STIU DACA ARE VRUN SENS CU PROBLEMA TA DA SPER CAT SE POATE DE PUTIN SA TE FI AJUTAT ..EU ITI DORESC TOT NOROCU DIN LUME SA VA IMPACATI, DA NU STIU SOARTA DECIDE, PA TE PWP SI AI GRIJA DE TINE :*:*
Succes:Xbig grintongue:!

7 răspunsuri:
| Roxana0606 a răspuns:

De ce e suparat pe tine?

| WhatMeanLove a răspuns:

-nu inteleg ce are cu tine, sau stai, poate inteleg, poate ai prea dat semne ca il placi si il sacaie prietenii.
-fa pauza o saptamana sa vezii motivul.

| Crazyycoffedrop explică (pentru WhatMeanLove):

Pai nu cred ca asta e problema pentru ca ia-m spus pe mess ce simt pentru el si a reactionat super ok si a fost dulce dar acum...

| Crazyycoffedrop explică (pentru DdoarEuuu):

Chestia e ca noi nu am fost impreuna doar ca eu i-am spus pe mess si a reactionat superr mai bine de cat ma asteptam euhappy si a fost super dulce dar acum chiar nu stiu ce are...straight face

| DdoarEuuu a răspuns:

Pentru (bombonikdulce)
faza e ca nici eu nu am fost impreu cu acel baiat. da ma rog.

| WhatMeanLove a răspuns (pentru Crazyycoffedrop):

-da stiu, dar poate au aflat prietenii lui sau poate are ceva probleme(defamilie, sau stiu eu ce).

| Emma7R a răspuns:

Scumpa mea? Ti-am spus si pe mess! Lasal in pace, vezi ce se mai intampla...ca pana la urma timpul le rezolva pe toate, si cu mine a facut la fel:prima data mi-a stat pe invizibil pe toate ID-urile straight face dupa un timp, si-a revenit si mi-a stat iar pe vizibil; totul a fost ok, am glumit, ne-am distrat etc. pana cand in ora de romana o colega [Maria R.] s-a trezit si a zis sa auda toata clasa ca mie imi place de el rolling eyes. De atunci suntem mai naspa cu "relatia" dar e destul de okwinking in concluzie:nu-l baga in seama, lasa-l sa faca ce vrea ca se razgandeste el si se va intoarce la tine si vor fi vremuri mai bune :* pupici!