| ContNumeAlex a întrebat:

azi un prieten a intrat intr-o belea eu cu el si cu altii. Am mers cu parintii la sedinta, ok totul bine. Noi am stat in curte si ala avea petarde la el, a dat unele le-a terminat totul bine si apoi s-a dus din nou sa mai ia cateva si unu care a spus ca nu aveau foc au spus ca avea ala nevoie de foc si aia au venit repede cu aveti petarde? Si aia au spus da-mi una da-mi si mie etc le-a dat pe toate. A urmat apoi sa le dea in clasa, baie si apoi colegul ala a fugit si acum se face investigatie, nu stie ce sa faca luni ca cica va fi exmatriculat.

Cum minte sa nu fie exmatriculat?
Cum minte sa scape?
Ce sa faca, ca vreau si eu sa il ajut ca e cel mai bun prieten al meu si imi va fi dor de el sad
Si nu el a inceput cu petardele.
El a fost implicat.
Unu a venit un tigan prima data si el a vrut si apoi s-a dus sa ia si etc si toti baietii au avut petarde la ei saptamana asta dar fetele habar nu au.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu cred ca il va exmatricula dar cel mai probabil se va alege cu media la pirtare scazuta.

| ContNumeAlex explică:

Mai astept si pe altcineva

| ContNumeAlex explică (pentru Andreeush):

Mai astept raspunsuri.

| ContNumeAlex explică:

..