| MiiAndHimBaiiLove a întrebat:

Cand deschid Internet Explorer dupa cateva sec imi arata in coltul dde jos din dreapta "Browser setting changed" si mi se blocheaza tot si trebuie sa dau de multe ori pe "x" ca sa inchid internetul explorer. Ce trebuie sa fac? Fara rasp gen: descarca Google Chrome sau Mozila sau mai stiu eu ce, ptc eu fol google chrome dar imi trebuie neaparat Internet Explorer pentru un joc! Dau voturi iar fundita pentru cel mai detailat raspuns si cel mai bun kiss! Scz categoria dar am nevoie de un rasp urgent puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Fabian20 a răspuns:

Mai instaleaza inca o data internet explorer

| MiiAndHimBaiiLove explică (pentru Fabian20):

Poti te rog sa`mi lasi un link care sa functioneze te rog? Am incercat sa-l instalez din nou dar nu merge sad!

| MiiAndHimBaiiLove explică (pentru Fabian20):

Nu merge.adica dau clik unde trebuie sa descarc insa imi arata in ce limba vreau sa-l descarc si orice limba as selecta nu merge! Ce ar trebui sa fac in cazul asta?(:

| MiiAndHimBaiiLove explică (pentru Fabian20):

Orice as incerca sa downloadez mi se deschide in Explorer si la fel imi arata: Browser sttings changed' Dar oare de ce imi arata?!sad