| Kamiii a întrebat:

: ))
Care a fost cea mai funny întâmplare din viața voastră? : ))
( Fundă și vot la cea mai tare : D )

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EuDydytzaaa a răspuns:

Un prieten mi-a povestit ca : El intodeauna cand se intalnea cu fosta lui pr mereu manca usturoii. sad rolling on the floor) iar intr-o zi l-a pus pe un pr sa spuna in momentul cand ei se intalnea ''ma da kn a mancat usturoi k miroase raw aici laughing) iar el a spus si fata aceea nu s-a simtit deloc rolling on the floor)))))))! funda:d

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,cand mi-au cazut pantalonii de pe mine deoarece erau foarte mari.Am mers la magazin si ma tineam de ei cat de strans puteam, dar la un moment dat, am salutat o prietena si am uitat complet de pantaloni pana cand s-a intamplat ce s-a intamplat :-)).A fost o intamplare ce a avut loc cu ceva vreme in urma dar oricum, pot spune ca a fost si funny dar si jenant in acelasi timp.Sa nu mai spun ca erau foarte multi oameni care se uitau la mine, inclusiv copii de varsta mea sau chiar mai mari.Inca imi mai aduc aminte de aceasta "peripetie"big grin

| Ancien a răspuns:

Ieri eram in cismigiu pe role si eram pe o vale mergeam in jos si erau niste porumbei imd la ctv sec sa ajung langa ei am dat k mana inainte si am zis ush! si au fugit toti rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Ancien a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Au zburatwinking