| Ani132007 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă nu știi la proba orala bac? De exemplu la engleza daca nu știi a răspunde și vorbi ce se întâmplă?

6 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Te trag profesorii de limba, iti mai pun intrebari, te ajuta.
Bineinteles ca pentru astfel de momente se scade si punctajul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi fara nivel pe diploma. Ceea ce n-ar fi foarte important decat in cazul unei universitati din afara sau la angajare daca vrei sa mergi sa te angajezi sau sa studiezi in locuri in care iti cer engleza. Rar ies persoane cu "fara nivel" la proba orala

| Ani132007 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult de ajutor. Și dacă ies "fara nivel" mă afectează în legătură cu bacul sa nu îl pot da? Mersi?

| Ani132007 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult. Dar "fara nivel" m-ar afecta la bac sa nu îl pot da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ani132007):

Nu, n-are legatura

| Adry05 a răspuns:

Eu stiu ca daca n-ai prezenta la probele orale nu intri la scris, deci trebuie sa te duci neaparat, iei eventual A1 dar macar sunt trecute si scapi, oricum nu le ia nimeni in seama dupa.