| GirlsLoveLifee a întrebat:

Cine imi poate spune cum pot sa incep o descriere? Adica la scoala, doamna profesoara spunea sa nu incepem asa : "Intr-o zi frumoasa de vara."bla bla.Eu chiar nu am idee cum pot sa incep.NU VREAU RASPUNSURI IDIOATE! Daca nu ma puteti ajuta, nu vreau nici comentarii rautacioase.MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| dominic90demy a răspuns:

Pare logicthinking .Pai..incepe:Era o splendida zi de vara, pe cand soarele dogorea iar vantul batea usor...Incepe cu ceva ca sa o dai pe spate^^

8 răspunsuri:
| loveeeyouu a răspuns:

Cred ca e bine, poti incepe asa : Tomna trecuta... sau Vara pe aproape de Mosi... si tot asa sper ca te-am ajutat, mao poti incepe si in felul urmator: Iarna in aproprierea Craciunului

| dominic90demy a răspuns:

O descriere despre cebatting eyelashes?

| GirlsLoveLifee explică (pentru dominic90demy):

Vara.

| GirlsLoveLifee explică (pentru dominic90demy):

Mhm.smug laughing) Mai greu sa o dau pe spate pe profa mea.Dar o sa incep cum mi-ai spus, vad maine ce zice.laughing)

| dominic90demy a răspuns (pentru GirlsLoveLifee):

laughing)E grav atunci... Poate-mi spui cum a fostsmug. Mersi pentru fundapuppy dog eyes

| GirlsLoveLifee explică (pentru dominic90demy):

O sa iti spun.laughing Cu mare placere puppy dog eyes

| GirlsLoveLifee explică (pentru dominic90demy):

O sa iti spun.laughing Cu mare placere.puppy dog eyes

| GirlsLoveLifee explică (pentru dominic90demy):

Am uitat sa iti spun, nu am citit descrierea.Ce noroooooc!laughing)) Oricum, mersi de ajutor!:*